| Het hoogste punt: | 2.550 m |
| Het laagste punt: | 1.324 m |
| Hoogte skioord: | 1.568 m |
| Liften in totaal: | 53 |
| Gondelbaan: | 12 |
| Stoeltjesliften: | 30 |
| Sleepliften: | 11 |
| Pistes in totaal: | 130 km |
|
Pistes:
|
70 km |
|
Pistes:
|
52 km |
|
Pistes:
|
8 km |
Corvara: Sneeuwhoogte & weer
| Sneeuwhoogte dal: n.b. | Skiliften open: 0 / 53 |
| Sneeuwhoogte berg: n.b. | Pistes open (in km): 0 / 130 |
| Laatste sneeuwval: n.b. | Rodelbaan geopend: n.b. |
| Sneeuwtoestand: n.b. | Snowpark geopend: nee |
| Winterwandelroutes: n.b. | Dalafdaling geopend: nee |
Sneeuwhoogtes
Weerbericht
|
vandaag
15-10-26 |
morgen
16-10-26 |
za
17-10-26 |
zo
18-10-26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Weerbericht 5 dagen | ||||
| Min. / max. temp. | 4 / 7 °C | 4 / 9 °C | 0 / 5 °C | 0 / 2 °C |
| Zonuren | 6 h | 8 h | 6 h | 3 h |
| Nieuwe sneeuw | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sneeuwvalgrens | 3.500 m | 3.600 m | 2.900 m | 2.500 m |
|
's Morgens |
's Middags |
's Avonds |
's Nachts |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatuur | 3 °C | 7 °C | 5 °C | 4 °C |
| Windsnelheid | 30 km/h | 30 km/h | 30 km/h | 25 km/h |
| Nieuwe sneeuw | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sneeuwvalgrens | 3.500 m | 3.400 m | 3.400 m | 3.600 m |
|
's Morgens |
's Middags |
's Avonds |
's Nachts |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatuur | 5 °C | 9 °C | 6 °C | 4 °C |
| Windsnelheid | 20 km/h | 20 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| Nieuwe sneeuw | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sneeuwvalgrens | 3.600 m | 3.700 m | 3.600 m | 3.400 m |
|
's Morgens |
's Middags |
's Avonds |
's Nachts |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatuur | 3 °C | 5 °C | 1 °C | -1 °C |
| Windsnelheid | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 20 km/h |
| Nieuwe sneeuw | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sneeuwvalgrens | 3.200 m | 2.900 m | 2.700 m | 2.500 m |
|
's Morgens |
's Middags |
's Avonds |
's Nachts |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatuur | 0 °C | 2 °C | 0 °C | 0 °C |
| Windsnelheid | 30 km/h | 25 km/h | 20 km/h | 15 km/h |
| Nieuwe sneeuw | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sneeuwvalgrens | 2.400 m | 2.500 m | 2.600 m | 2.700 m |
|
vandaag
15-10-26 |
morgen
16-10-26 |
za
17-10-26 |
zo
18-10-26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Weerbericht 5 dagen | ||||
| Min. / max. temp. | 2 / 17 °C | 2 / 18 °C | 3 / 16 °C | 4 / 13 °C |
| Zonuren | 6 h | 8 h | 6 h | 2 h |
| Nieuwe sneeuw | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sneeuwvalgrens | 3.500 m | 3.600 m | 2.900 m | 2.500 m |
|
's Morgens |
's Middags |
's Avonds |
's Nachts |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatuur | 2 °C | 17 °C | 8 °C | 4 °C |
| Windsnelheid | 0 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nieuwe sneeuw | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sneeuwvalgrens | 3.500 m | 3.400 m | 3.400 m | 3.600 m |
|
's Morgens |
's Middags |
's Avonds |
's Nachts |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatuur | 2 °C | 18 °C | 8 °C | 5 °C |
| Windsnelheid | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nieuwe sneeuw | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sneeuwvalgrens | 3.600 m | 3.700 m | 3.600 m | 3.400 m |
|
's Morgens |
's Middags |
's Avonds |
's Nachts |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatuur | 3 °C | 15 °C | 8 °C | 6 °C |
| Windsnelheid | 0 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nieuwe sneeuw | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sneeuwvalgrens | 3.200 m | 2.900 m | 2.700 m | 2.500 m |
|
's Morgens |
's Middags |
's Avonds |
's Nachts |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatuur | 4 °C | 13 °C | 7 °C | 5 °C |
| Windsnelheid | 0 km/h | 0 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nieuwe sneeuw | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sneeuwvalgrens | 2.400 m | 2.500 m | 2.600 m | 2.700 m |
Klimaat
- Zonuren (Ø)
- Sneeuwval (cm)
- Sneeuwdagen
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| okt | nov | dec | jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep |
| 6 h | 6 h | 5 h | 4 h | 4 h | 6 h | 8 h | 8 h | 9 h | 11 h | 9 h | 9 h |
| 36 | 77 | 22 | 69 | 95 | 71 | 45 | 84 | 23 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | 8 | 4 | 8 | 14 | 10 | 8 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Bron weersinformatie: Ā© GeoSphere Austria
Bron sneeuwinformatie: Skiresort